Logo SP 1 w Słupnie

News

News zdjęcie id 379

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2019/2020

01.03.2019

Szanowni Rodzice, rozpoczynamy zapisy i  rekrutację

na rok szkolny 2019/2020
 

Kryteria rekrutacji do szkoły w roku szkolnym 2019/2020

Dzieci zamieszkałe w obwodach szkolnych i urodzone w 2012 r. przyjmowane będą do klas pierwszych z urzędu na podstawie zgłoszenia rodziców, natomiast dzieci urodzone w 2013 r. na podstawie wniosku rodziców.

Zgodnie z art. 133 ust. 2  Prawo oświatowe dzieci zamieszkałe poza obwodem publicznej szkoły podstawowej mogą być przyjęte do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli dana publiczna szkoła podstawowa nadal dysponuje wolnymi miejscami.

Kryteria rekrutacji określają uchwały Rady Miejskiej w Radzyminie:

- Rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Radzymin: 

>>> UCHWAŁA NR 22/IV/2019 RADY MIEJSKIEJ W RADZYMINIE z dnia 28 stycznia 2019 r.

Obwody szkolne

Obwody szkolne w ramach sieci publicznych szkół podstawowych w gminie Radzymin określa Uchwała nr 21/VI/2019 Rady Miejskiej w Radzyminie z dn. 28 stycznia 2019 r.. Poniżej podajemy listę ulic należących do obwodu Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Słupnie

Do obwodu szkoły SP 1 w Słupnie należą miejscowości i ulice:

Słupno – ulice: Adama Asnyka, Aleja Jana Pawła II, Bieszczadzka, Bł. Bronisława Markiewicza, Bolesława Prusa, Brzozowa, Ceglana do nr 11, Cicha, Czesława Miłosza, Dolna, Fryderyka Chopina, Gajówka, Górki, Graniczna, Ignacego Krasickiego, Jana Brzechwy, Jana Chrystiana Andersena, Jesionowa, Jana Kiepury, Klubowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Leśna, Liliowa, Lipowa, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Moniuszki, Cypriana Kamila Norwida, Ogrodowa, Platanowa, Pod Sosnami, Poprzeczna, Porannej Rosy, Przejściowa, Przyjazna, Sadowa, Saska, Sąsiedzka, Spacerowa, Storczykowa, Śląska, Jana Twardowskiego, Wilcza, Wodna, Stefana Żeromskiego do numeru 66,

Cegielnia – ulice: Aleja Jana Pawła II, Azaliowa, Bajeczna, Baśniowa, Generała Władysława Andersa, Generała Sikorskiego (numery nieparzyste do nr 19, numery parzyste do nr 22), Klonowa, Konwaliowa, Kronnenbergów, Kwiatowa, Lipowa, Różana, Topolowa, Wawrzyna, Wrzosowa,

Ciemne – ulice: Azaliowa, Dziennikarska, Kaczeńców, Piękna, Tulipanowca, Zawilców, Żonkilowa.

Harmonogram rekrutacji do szkół w roku szkolnym 2019/2020

Harmonogram oraz szczegółowe terminy i czynności w postępowaniu rekrutacyjnym określają Zarządzenia Burmistrza:

- Harmonogram rekrutacji do klas pierwszych w szkołach podstawowych: Zarządzenie Nr 005.21.2019 Burmistrza Radzymina z dnia 24 stycznia 2019 r.

Postępowanie rekrutacyjne do klas pierwszych szkół podstawowych

4 marca 2019

15 marca 2019
do godz. 15:00

Złożenie wniosku/zgłoszenia o przyjęcie oraz dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów.

18 marca 2019

29 marca 2019

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej i weryfikacja dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

5 kwietnia 2019
godz. 15.00

Opublikowanie list dzieci zakwalifikowanych
i niezakwalifikowanych.  

8 kwietnia 2019

12 kwietnia 2019
godz. 12.00

Złożenie potwierdzenia woli zapisu dziecka w szkole, do której dziecko zostało zakwalifikowane.

12 kwietnia 2019
godz. 15.00

Opublikowanie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych.

Postępowanie uzupełniające do klas pierwszych szkół podstawowych

 1 sierpnia 2019

 

Opublikowanie wykazu wolnych miejsc.

2 sierpnia 2019

9 sierpnia 2019
do godz. 15:00

Złożenie w wybranej szkole podpisanego wniosku o przyjęcie oraz dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów. 

19 sierpnia  2019

23 sierpnia 2019

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej i weryfikacja dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

26 sierpnia 2019
 godz. 15:00

Opublikowanie list dzieci zakwalifikowanych
i niezakwalifikowanych w postępowaniu uzupełniającym.

27 sierpnia 2019

28 sierpnia 2019
do godz. 15:00

Złożenie potwierdzenia woli zapisu dziecka.

29 sierpnia 2019
 godz. 15:00

Opublikowanie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu uzupełniającym.

Dyrektor zaprasza

Renata Majewska

   Szkoła Podstawowa nr 1

im. Marii Konopnickiej w Słupnie

Aleja Jana Pawła II 14

05-250 Radzymin

tel. +48 22 786 50 10

sp1slupno@radzymin.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

grudzień 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.